Pravidla diskuzního fóra

Aneb jak se tu chovat

Pravidla diskuzního fóra

Příspěvekod monty » čtv 31. črc 2014 14:47:49

Vítejte na diskuzním fóru serveru Želvaři.cz, který se zaobírá chovem suchozemských želv (vodní ale zakázány nejsou) a vše s chovem spojeným.
Aby byl zajištěn co nejvíce bezproblémový chod serveru/diskuzního fóra, dodržujte následující pravidla.

Preambule
1. Všichni přispívající přispívají do diskuzního fóra dobrovolně.
2. Provozovatel serveru je proti přímému a nepřímému šíření nelegálního obsahu a propagaci nelegální činnosti.
3. Názory uvedené uživateli v diskuzích, komentářích nebo jiným způsobem nemusí vyjadřovat názory provozovatele serveru Želvaři.cz.
4. Pokud přijde nový laik s dotazy, odpovídá se slušně a první reakcí není výsměch nebo odsouzení, ale odkázání na příslušné články atd.

Legislativní rámec
1. Uživatelé mohou přispívat do diskuzního fóra pouze za předpokladu, že tím neporuší právní řád České republiky, jakož i společností akceptovaná morální a etická pravidla.
2. Přispívání je dobrovolné a příspěvky nejsou ve smyslu autorského zákona autorským dílem. Protože přispěvatel vědomě zveřejňuje své názory širšímu okruhu osob, nejedná se ani o písemnosti osobní povahy.
3. Provozovatel není až na specifické situace povinen na žádost uživatele odstranit jeho profil a jeho příspěvky.

Identifikace přispěvatele
Registrovaný uživatel, který je majitelem, zaměstnancem či spolupracovníkem firmy, zabývající se stejnou oblastí jako toto diskuzní fórum, případně je sám chovatelem, by měl tuto skutečnost transparentně uvést do svého profilu, do pole povolání.

Inzerce a reklama
Inzerce na prodej a nákup živých exemplářů a teraristického vybavení je volná krom inzerce na prodej odchovů želv .
Inzerci na prodej odchovů želv smí vkládat správci fóra a platící členové KCHŽ po dohodě s některým správcem.
V případě, že bude takovýto inzerát podán bez souhlasů administrátora bude bez milosti smazán. Stejně tak může být smazána inzerce která bude obtěžující nebo zahlcující fórum - to je opět na posouzení administrátory.
Nabídky ryze komerčního charakteru - prodej zboží ze Zverimexů, Pet shopů, výrobců vybavení apod., nabízené prodejcem, který se tím živí je nutno konzultovat s administrátory, jinak bude smazáno.

Základní pravidla přispívání
1. Dodržujte základní pravidla slušného chování; hanlivé, vulgární a sexuálně či politicky orientované příspěvky nejsou přípustné.
2. Pište čitelně - používejte interpunkci a dle možností i diakritiku.
3. Používejte vyhledávání
4. Neodchylujte se od tématu
5. Více najdete v tématu "Jsi zde poprvé?"

Činnost administrátora a moderátorů
1. Administrátor a moderátoři mohou zasáhnout jakoukoliv formou do příspěvku nebo jej odstranit. Tato činnost slouží ke zkvalitnění obsahu serveru.
2. Za nedodržování pravidel či nevhodné chování může být registrovaný uživatel postižen varováním, dočasným zákazem přispívání nebo vyloučením z fóra.

Ostatní
Fórum Želvaři.cz nepreferuje webové stránky jednotlivých chovatelů, ale nabízí v základních menu odkazy na články všech chovatelů, kteří takové stránky mají a stojí o to.

Provozovatel Želvaři.cz Vám přeje, aby se tento server stal Vaším cenným pomocníkem a místem, kam se budete rádi vracet.
Když musíš, tak musíš....
Uživatelský avatar
monty
Ověřený chovatel, admin
 
Příspěvky: 132
Registrován: pon 21. črc 2014 18:54:27
Bydliště: Kutná Hora

Zpět na Pravidla a řád

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník